logo
seach
دانلود تمام آهنگ های کسری زاهدی

دانلود آهنگ‌‌های کسری زاهدی

بیوگرافی کسری زاهدی

بیوگرافی کسری زاهدی؛ فرزند جانبازی که با شاخه گلی مشهور شد!

کسری زاهدی را خیلی‌ها با آهنگ "شاخه گل من نیومد"، می‌شناسند. پسر کاریزماتیک موسیقی پاپ ایران که این روزها طرفداران زیادی دارد. بیوگرافی کسری زاهدی بسیار جالب توجه است. پدر کسری زاهدی، یکی از جانبازان جنگ تحمیلی به نام علیرضا زاهدی است. کسری در خاندانی مذهبی به دنیا آمده است و حالا سعی می‌کند تا به یکی از خوانندگان مطرح در ایران تبدیل شود تا آنجا که حتی قد کسری زاهدی در کنار سن کسری زاهدی هم برای بسیاری از طرفدارانش حائز اهمیت است. اما آیا کسری زاهدی متاهل است؟ همسر کسری زاهدی کیست؟ کسری زاهدی اهل کجاست؟ اگر این سوالات در مورد بیوگرافی کسری زاهدی، ذهن شما را مشغول کرده است، این مطلب را بخوانید. 

بیوگرافی مختصر کسری زاهدی

  • نام: کسری
  • نام خانوادگی: زاهدی
  • تاریخ تولد: 5 خرداد 1368
  • محل تولد: تهران
  • سبک خوانندگی: پاپ

زندگینامه کسری زاهدی؛ از تولد تا شهرت

شاید از جمله معدود خوانندگان امروزی باشد که ساز و آواز را از کودکی آغاز کرده است. کسری زاهدی متولد 1368 است و از سن 10 سالگی، به موسیقی علاقه نشان داد. این علاقه و استعداد باعث شد تا از همان زمان، به یادگیری پیانو و گیتار بپردازد.

 17 ساله که شد، صدایش را رساتر به میدان موسیقی فرستاد و فعالیت‌های خوانندگی‌اش را آغاز کرد. در سال 1395 و زمانی که 27 سال داشت، ترانه‌هایی به نام‌های "سلامت کردم"، "عاشق‌ترین لیلا"، "شاخه گل"، "عشق منو توی دلت محکم کن" را منتشر کرد که هر یک از آنها به تنهایی مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

اما اگر بخواهیم یک نقطه را به عنوان نقطه آغاز شهرت و محبوبیت او مشخص کنیم، باید به آهنگ شاخه گل من کو؟ اشاره کنیم. ریتم جذاب، تنظیم عالی و صدای دلنشین کسری زاهدی باعث شد تا شاخه گل من کو تا مدت‌ها ورد زبان طرفداران او باقی بماند. 

ازدواج کسری زاهدی و مشخصات همسرش

کسری زاهدی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. بسیاری از خبرگزاری‌های زرد، خبر ازدواج کسری زاهدی و دیبا زاهدی بازیگر را منتشر کردند و عکس دیبا زاهدی را به عنوان همسر کسری زاهدی منتشر کردند. علیرغم تمام این اخبار، کسری مجرد است و خبر ازدواجش با دیبا زاهدی، شایعه‌ای بیش نیست.

کارنامه کاری کسری زاهدی

کسری زاهدی دهه شصتی است و خوب می‌داند که دهه شصتی‌ها و دهه هفتادی‌ها چه چیزی را در موسیقی پاپ می‌پسندند؟ به هر یک از ترانه‌ها و قطعات او در کارنامه کاری‌اش که نگاه می‌کنیم، هوشمندی او در شناسایی هم‌نسلانش را بیشتر متوجه می‌شویم. 

جدیدترین های کسری زاهدی

یه نفر می رسد از راه
یه نفر می رسد از راه

گلچین آهنگ ها کسری زاهدی

مشاهده همه

دانلود آهنگ‌‌های کسری زاهدی

مشاهده همه

خوانندگان مشابه