logo
seach
دانلود تمام آهنگ های مسعود صادقلو

دانلود آهنگ‌‌های مسعود صادقلو

بیوگرافی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو ( ۱۹ فرودین ۱۳۶۵) از خوانندگان جوان سبک پاپ در ایران است. با وجود این‌که مدتی است که ممنوع الفعالیت است اما تک آهنگ‌های او در میان نسل جوان شنیده می‌شود. صفحه اینستاگرام او نشان می‌دهد صدایش به خوبی شنیده شده و طرفداران زیادی دارد. در این صفحه شما را با زندگی شخصی و مسیر رشد و پیشرفت او در عرصه‌ی موسیقی بیشتر آشنا خواهیم کرد.


بیوگرافی مسعود صادقلو

او متولد تهران است و خانواده‌اش از نظر اقتصادی سطح متوسطی دارند. از اعضای خانواده او تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده است. این خواننده پیش از ورود به عرصه موسیقی و خوانندگی، به طور حرفه‌ای ورزش کشتی را دنبال می‌کرده است. جالب است بدانید که مسعود در دوره نوجوانی هشت‌سال کشتی کار کرده و پس از علاقه‌مند شدن به خوانندگی این رشته ورزشی را کاملاً کنار گذاشته است. 

این خواننده جوان پاپ پس از گذراندن یک دوره کلاس آواز کلاسیک نزد محمدرضا صادقی وارد عرصه‌ی موسیقی شد. او فعالیت خود در این حوزه را با موسیقی زیرزمینی شروع کرد. آغاز فعالیت خوانندگی او به صورت همخوانی کردن (فیت زدن) با خوانندگان دیگر بود.

او پیش از خوانندگی، چلو کبابی داشته و در این صنف فعالیت می‌کرده است. این خواننده اکنون در کنار کار موسیقی و خوانندگی یک کافی شاپ راه انداخته و قصد دارد شعبه دوم آن را به زودی در ولنجک راه‌اندازی کند.

مسعود گرچه دوستان فوتبالی زیادی دارد اما علاقه‌ای به این رشته ورزشی ندارد. مهدی طارمی، علی دایی، محسن مسلمان و علی انصاریان از دوستان پرسپولیسی او هستند. برخی به خاطر پیام تبریک او به مناسبت تولد مهدی طارمی گمان کرده بودند که علاقه‌مند به فوتبال و طرفدار تیم پرسپولیس است.

این خواننده‌ی جوان در مصاحبه‌ای گفته بود به خاطر زیبایی لبخند، دندان‌هایش را لمینت کرده است و احساس خوبی دارد. اما از اینکه در گذشته بینی‌اش را عمل زیبایی کرده پشیمان است.
 
گرچه برخی علاقه دارند از قد و وزن هنرمندان و افراد مشهور مطلع شوند؛ باید بگوییم مانند بسیاری اطلاعات شخصی که از این خواننده مجهول است از قد و وزن او نیز اطلاعی در دست نیست.


همسر مسعود صادقلو

این خواننده جوان کشورمان مجرد است و برخی عکس‌های او با طرفدارانش که با عنوان همسر مسعود صادقلو منتشر شده‌اند صحت ندارند. 


فعالیت هنری مسعود صادقلو

صادقلو همزمان با علاقه‌مند شدن به موسیقی در دوران نوجوانی وارد کلاس آموزش موسیقی کلاسیک شد. او یک دوره صداسازی را نزد محمدرضا صادقی گذراند و از سال ۱۳۹۵ به صورت جدی فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد.

 این خواننده در ابتدا به صورت همخوانی کردن (فیت دادن) با دیگر خوانندگان فعالیت می‌کرد. به گفته خودش چون آدم تنبلی است و انجام برخی کارها برایش سخت است، ترجیح می‌دهد بعضی از آهنگ‌ها را با همکارانش همخوانی ‌کند. مسعود جهانی، رضا شیری و مهدی حسینی همکاران او در ساخت و تولید تک آهنگ‌های صادقلو هستند.

مسعود صادقلو در ابتدا ممنوع‌الفعالیت بود و به صورت زیرزمینی در عرصه موسیقی فعالیت می‌کرد. او به خاطر سختی‌ها و گاهی پیچیدگی‌هایی که گرفتن مجوز داشت در آن زمان ترجیح می‌داد همین‌طور به صورت غیرمجاز فعالیت کند. از نظر او بعد از گرفتن مجوز ممکن بود از برخی فعالیت‌ها منع بشود و نتواند هر شعر و ملودی را بفروشد.

این روزها بیلبوردهایی که کنسرت مسعود صادقلو را در سطح شهر تهران تبلیغ می‌کنند؛ گویای این نکته است که او بالاخره برای ادامه فعالیت خود در این عرصه به سمت کسب مجوز رفته است.

این خواننده با انتشار تک‌آهنگ‌های هوس باز، آخر شب، دیوونه‌بازی، زیر بارونا برقص، نیمه گمشده و غیره، صدایش شنیده شد و به شهرت رسید. برخی معتقدند نوع لحن و اجرای او در آهنگ‌هایش خاص و متفاوت است و این امر باعث موفقیت او در عرصه‌ی موسیقی شده است.


بازیگری مسعود صادقلو

زمزمه‌ها حاکی از آن است که این خواننده به زودی قرار است وارد عرصه‌ی سینما شود. پس از آن‌که محسن چاووشی و بهرام رادان از حضور در پروژه‌ی سنتوری ۲ به کارگردانی داریوش مهرجویی انصراف دادند، گفته می‌شود که مسعود صادقلو جایگزین چاووشی در این پروژه سینمایی خواهد شد.

جدیدترین های مسعود صادقلو

خاص بودیم
خاص بودیم

گلچین آهنگ ها مسعود صادقلو

مشاهده همه

دانلود آهنگ‌‌های مسعود صادقلو

مشاهده همه

خوانندگان مشابه