logo
seach
banner
مداحی

مداحی

گلچین مداحی با صدای گرم و پرشور مداحانی چون جواد مقدم، حاج محمود کریمی، مجید بنی‌فاطمه و... هر کدام با سبکی منحصر به فرد، در ایام عزاداری، همراه شما هستند. هر نوحه و مداحی در این مجموعه، دعوتی است به تأمل و یادآوری معنویت و قداست ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع).
مداحی ماشینی

مداحی ماشینی

با صدای گرم و پرشور مداحانی چون جواد مقدم، حاج محمود کریمی، مجید بنی‌فاطمه و... هر کدام با سبکی منحصر به فرد، در هنگام رانندگی، همراه شما هستند. هر نوحه و مداحی در این مجموعه، دعوتی است به تأمل و یادآوری معنویت و قداست ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع).
نوای ماندگار

نوای ماندگار

"نوای ماندگار"، نه فقط یک مجموعه صوتی، بلکه یک میراث فرهنگی است که با هر نوحه و مرثیه، یاد و خاطره شهدای کربلا و سایر ائمه اطهار را در دل‌ها زنده نگه می‌دارد. این پلی لیست، برای کسانی که می‌خواهند به روزهای گذشته بازگردند و حال و هوای معنوی دهه‌های پیشین را تجربه کنند، طراحی شده است. از نوای مرحوم کوثری گرفته تا صدای گرم حاج اکبر ناظم در بازار تهران را در این پلی‌لیست می‌شنوید.
محمود کریمی

محمود کریمی

گلچینی از بهترین و محبوب‌ترین مداحی‌های محمود کریمی: نوایی که قلب‌ها را با عشق حسین (ع) می‌لرزاند. واحد و شور و زمینه را با صدای گرم محمود کریمی، در این پلی‌لیست می‌شنوید.
جواد مقدم

جواد مقدم

گلچینی از بهترین و محبوب‌ترین مداحی‌های جواد مقدم: نوایی که قلب‌ها را با عشق حسین (ع) می‌لرزاند.
میثم مطیعی

میثم مطیعی

گلچینی از بهترین و محبوب‌ترین مداحی‌های میثم مطیعی: نوایی که قلب‌ها را با عشق حسین (ع) می‌لرزاند.
مجید بنی‌فاطمه

مجید بنی‌فاطمه

گلچینی از بهترین و محبوب‌ترین مداحی‌های سیدمجید بنی‌فاطمه: نوایی که قلب‌ها را با عشق حسین (ع) می‌لرزاند. نواهای فارسی و ترکی با صدای گرم مجید بنی‌فاطمه را در این پلی‌لیست می‌شنوید.
حسین طاهری

حسین طاهری

گلچینی از بهترین و محبوب‌ترین مداحی‌های حسین طاهری: نوایی که قلب‌ها را با عشق حسین (ع) می‌لرزاند. نواهای محرمی با صدای گرم حسین طاهری را در این پلی‌لیست می‌شنوید.
مهدی رسولی

مهدی رسولی

گلچینی از بهترین و محبوب‌ترین مداحی‌های مهدی رسولی: نوایی که قلب‌ها را با عشق حسین (ع) می‌لرزاند. نواهای فارسی و ترکی با صدای گرم مداحی از دیار زنجان را در این پلی‌لیست می‌شنوید.